Мозаїка метафор - сюжети і характери

Мозаїка метафор - сюжети і характери
ISBN: 978-966-8963-48-3
Рік видання: 2012
Автор: Євгеній Юхниця
Видавництво: ТОВ "Редакція журналу "Дніпро"
Мова: українська
Палітурка: тверда
Формат: 50*70 / 16
Кількість сторінок: 864

Епохальна за останнє десятиріччя збірка вибраних поезій культового, оригінального, самобутнього, модного, витонченого українського поета Євгена Юхниці - майстра сучасних розкішних метафор, знавця жінок і людини загалом, словописця тонких відносин, чарівника слова,  який постав у збірці різностильовим поетом - від ліричних і шедевральних сучасних літературних пам`яток нашому часу до примружливої всміхненої людини - у байках і гумо­рес­ках, сатирі й замальовках.

Вагоме досягнення - прорив у дитячій поезії, де предметно, практично, прикладно вказано напрямок на майбутнє: дитячі вірші мають бути і цікавими, і зрозумілими, і розумними, і  корисними, і застерігаючими в теперішньому інформаційному житті та... сучасними!!!

Вражає розмаїття тем у пісенних текстах різножанрової вдачі - від лаунжу й латексного рок-н-ролу до хорової стилістики й лірики українських пісенних традицій.

Євгена Юхницю рельєфно вирізняють у нашій класичній українській  традиції та серед колег по перу високі почуття до Держави, Учителя, Матері, робітника, чоловіка, дитини; усі-усі рядочки збірки пронизані любов`ю, збагачені словом і надією, позитивом. Змістовна, колоритна, унікальна добірка сповнена розуміння до кожної людини, незважаючи на її статус та місце в суспільстві!

Окремо можна сказати й про технічний вишуканий смак: таких дбайливо відпрацьованих римою, ритмом, висновком, гармонією збірок  можна за кілька століть перелічити на пальцях однієї руки. Що цікаво: поет - наш сучасник, творить зараз, про нас, і вказує на позитивні зміни багатством образної колористики нашого миттєво-змінного шаленого історичного сьогодення!

Збірку поезій Євгена Юхниці читати цікаво!!! Такий висновок - заслуговує на всі світові нагороди та мантії!

170.00
грн.
Спеціальна
ціна для передплатників:
0.00
грн.
Кількість
примірників: